SOMAVEDIC - úprava a hrmonizace prostředí

K prodeji jsou také přístroje českého výrobce SOMAVEDIC k úpravě a hrmonizaci prostředí např. geopatogenních zón, snižování virů, bakterií apod.

SOMAVEDIC
SOMAVEDIC Lumen

Somavedic Lumen

Odstraňuje všechny nežádoucí vlivy všech druhů geopatogenních zón, vodních křížů, Curryho i Hartmannových pásů, čímž podporuje spuštění regeneračních procesů v těle člověka i zvířat v jeho okolí. Harmonizuje vztahy v rodině, zlepšuje metabolizmus a spánek.

Cena 5.445,- Kč vč. DPH 21%

SOMAVEDIC Quantum

Somavedic Quantum

Vhodný pro umístění prostorech, kde se denně pohybuje větší množství lidí - ordinace, masážní, kosmetické salóny, obchody i firmy, kanceláře.

Cena 7.260,- Kč vč. DPH 21%

SOMAVEDIC Harmonie

Somavedic Harmonie

Obsahuje všechny funkce Somavedicu Lumen a má doplněny frekvence na likvidaci parazitů, virů, bakterií a plísní, vzhledem k nechemické cestě jejich likvidace účinky nastávají během jednoho až tří měsíců.

Cena 7.260,- Kč vč. DPH 21%

SOMAVEDIC Atlantik

Somavedic Atlantik

Upravuje strukturu, vlastnosti, paměť a energetický potenciál vody, nejen dle výzkumů Dr. Masaru Emoto. Odstraňuje zátěže vody, které často způsobují bolesti v krku a nedostatečný pitný režim.

Cena 7.260,- Kč vč. DPH 21%

SOMAVEDIC Medic

Somavedic Medic

Tento model vychází z funkcí a je kombinací Somavediců Harmonie a Quantum. Medic je vhodný pro nemocnice, kliniky, ordinace, biorezonanční střediska, masážní a kosmetické salóny a pro nemovitosti a statky větších rozměrů.

Cena 12.100,- Kč vč. DPH 21%