Příklady použití přístroje BICOM Optima:


V důsledku očištění od zátěží se mi zlepšil celkový zdravotní stav. Dříve jsem musela být často hospitalizována z důvodů vysokého tlaku a kolísání hladiny cukru. Od té doby, co podstupuji pravidelné bioreznanci jsem nebyla v nemocnici ani jednou.

MŠ 83 let


Zlepšily se mi objektivně výsledky alergologických testů, téměř na hranici normálu - téměř 40 letech obtíží. Nejsem unavená a mám mnohem víc energie. Nepotřebuji prášky na tlak, které jsem asi rok předtím užívala.

VT 56 let


Odpoledne jsem se necítila dobře, byla jsem unavená a cítila jsem, že na mne něco „leze“. Po návratu domů z ošetření BICOMem jsem měla ještě teplotu 39°C, za hodinu potom už jen 38°C a za dvě hodiny 37,5°, ráno jsem byla bez teploty. Kolegyně byla se stejnou infekcí doma přes dva týdny a snědla 2 krabičky antibiotik.

SM 31 let


Už dlouho se snažím vyřešit své zdravotní problémy. Vždycky s nadějí přicházím k lékaři, ale výsledky jsou malé. Jen se pořád příznaky zhoršují. Cítím se unavená, bolí mne klouby, páteř, zhoršuje se pohyblivost. Na otázku směrem k lékařům proč to tak je, když ještě nejsem tak stará, nedostávám žádnou uspokojivou odpověď. BICOM mi dodal naději upravit poměry v organismu a získat zpět dobrou kondici a prášky na bolest užívám už jen výjimečně.

VT 53 let


Dlouhodobě se léčím s vysokým tlakem a dalšími problémy. Po několika sezeních na BICOMU se mi upravily některé obtíže, zlepšily se otoky nohou i krevní tlak. Paní doktorka se nestačila při pravidelné kontrole divit.

SŠ 80 let